Zahradní přístřešky

 Důležité informace k zahradním přístřeškům: 

  • Veškeré typy zahradních přístřešků níže realizujeme přesně podle Vašich požadavků, na míru. Objednáním produktu přes tlačítko „Zeptat se“ (najdete po rozkliknutí obrázku) provedeme nacenění dle zadaných údajů. V případě doplňujících informací Vás budeme kontaktovat.  
  • Ceny zde uvedené jsou pouze orientační!  
  • Pokud jste si z produktů nevybrali, nezoufejte. Pomůžeme Vám navrhnout vlastní zahradní přístřešek dle Vašich představ.

V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu (nejen) k zahradním přístřeškům nás můžete také kontaktovat na telefonním čísle 605 29 16 17. 

Zahradní přístřešky

Navštivte naši fotogalerii

Zahradní přístřešek dřevěný, pultová střecha  Zahradní přístřešek dřevěný
Zahradní přístřešek dřevěný, pultová střecha Zahradní přístřešek dřevěný
49 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky.

Individuální nabídka 
Kód: 308
PA030152
Zahradní přístřešek s terasou Zahradní přístřešek s terasou
89 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky.

Individuální nabídka 
Kód: 311
2 položek celkem

Hledáte kvalitní a cenově dostupné zahradní přístřešky pro vaše auto, zahradní nábytek nebo gril? Pak jste na správném místě!

Nabízíme vám široký výběr zahradních přístřešků z různých materiálů, tvarů a velikostí, které splní vaše požadavky a vkus. Naše zahradní přístřešky jsou odolné proti povětrnostním vlivům, snadno se montují a udržují a navíc, vypadají skvěle. Ať už potřebujete zahradní přístřešek pro jedno nebo více vozidel, pro zahradní sezení nebo pro ochranu vašich rostlin, u nás najdete to pravé.  Zahradní přístřešky – řešení pro každou zahradu!