ℹ Informace k otevírací době našich prodejen přes Vánoce najdete v Aktualitách

Garážové stání

Důležité informace ke garážovému stání: 

  • Veškeré typy garážových stání níže realizujeme přesně podle Vašich požadavků, na míru. Objednáním produktu přes tlačítko „Zeptat se“ (najdete po rozkliknutí obrázku) provedeme nacenění dle zadaných údajů. V případě doplňujících informací Vás budeme kontaktovat.  
  • Ceny zde uvedené jsou pouze orientační!  
  • Pokud jste si z produktů nevybrali, nezoufejte. Pomůžeme Vám navrhnout vlastní garážové stání dle Vašich představ.
  • V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu (nejen) ke garážovému stání, nás můžete také kontaktovat na telefonním čísle 605 29 16 17. 
P8030353
Garážový přístřešek – KLASIK
54 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační při rozměru 3x5 m, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky: tvar střechy (sedlová/pultová); půdorysné rozměry; lze zhotovit...

Individuální nabídka 
Kód: 338
P1020151
Garážové stání – ATYP
69 900 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky: tvar střechy (sedlová/pultová); půdorysné rozměry; lze zhotovit stání i pro více...

Individuální nabídka 
Kód: 344
2 položek celkem

Pokud hledáte spolehlivou a cenově dostupnou ochranu pro vaše auto, pak byste měli zkusit naše garážové stání, které jsou navrženy tak, aby odolaly všem povětrnostním podmínkám. Naše garážové stání jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou opatřeny střechou, která zabraňuje průniku vody, sněhu, prachu a UV záření. Naše garážové stání jsou jednoduché na instalaci a údržbu a jsou vhodné pro vaší zahradě nebo příjezdovou cestu. Můžete si vybrat z různých velikostí, stylů a barev, které se hodí k vašemu domu a okolí. Naše garážové stání si objednejte ještě dnes :)