Vjezdové brány

Důležité informace k vjezdovým bránám: 

  • Veškeré typy vjezdových bran níže realizujeme přesně podle Vašich požadavků, na míru. Objednáním produktu přes tlačítko „Zeptat se“ (najdete po rozkliknutí obrázku) provedeme nacenění dle zadaných údajů. V případě doplňujících informací Vás budeme kontaktovat.  
  • Ceny zde uvedené jsou pouze orientační!  
  • Pokud jste si z produktů nevybrali, nezoufejte. Pomůžeme Vám navrhnout vlastní vjezdovou bránu dle Vašich představ.

V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu (nejen) ke vjezdovým bránám, nás můžete také kontaktovat na telefonním čísle 605 29 16 17. 

Vjezdová brána k fošnovému plotu
Vjezdová brána
29 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky: především rozměry (výška, šířka), provedení střechy. Brána bude sjednocena s...

Individuální nabídka 
Kód: 350
1 položek celkem

Chcete mít na svém pozemku vjezdovou bránu, která bude nejen funkční, ale i estetická a bezpečná? Pak jsou pro vás ideální vjezdové brány ze dřeva od naší firmy, která se nezabývá jen výrobou a montáží vjezdových bran ze dřeva na míru, ale i celých plotů a ohrad ve stejném stylu. Vjezdové brány jsou vyrobeny z kvalitního a trvanlivého dřeva, které je ošetřeno proti povětrnostním vlivům, hmyzu a plísním.

Vjezdové brány ze dřeva mají dominantní vzhled, který dodá vašemu pozemku šmrnc. Vjezdové brány ze dřeva jsou snadno ovladatelné a cenově výhodné. Objednejte si ještě dnes a užijte si komfort a klid na vašem pozemku!

Vjezdové brány

Navštivte naši fotogalerii