Dřevěné kompostéry

Dřevěné kompostéry: ekologické a praktické řešení pro vaši zahradu

Pokud máte rádi zahradničení a chcete se zbavit bioodpadu nejen z domácnosti a zahrady, dřevěné kompostéry jsou ideální volbou. Dřevěné kompostéry slouží k rozkládání organického materiálu za pomoci mikroorganismů a vzniká tak kvalitní kompost, který můžete použít jako přírodní hnojivo pro vaše rostliny, nebo jako mulčovací materiál pro zadržování vláhy v půdě.

Dřevěné kompostéry vyrábíme z tlakově impregnovaného smrkového dřeva, kulatiny průměru 8 cm. Dřevěný kompostér je odnímatelný, skládá se z 32 palisád s vyfrézovanými dlaby, které palisády udržují pohromadě. V případě nutnosti je možné jednotlivé části dřevěného kompostéru odebrat a sestavit na jiném místě.

Pokud hledáte zahradní dřevěný kompostér, který by splňoval Vaše požadavky, podívejte se na nabídku na našem webu. U nás najdete zahradní dřevěný kompostér pro každou zahradu.

8X5A8124 5 6 fused
Dřevěný kompostér – dvoukomorový
od 7 455 Kč / ks

Dodáváno v rozloženém stavu Frézovaný povrch Průměr kulatiny 8 cm 40 palisád a 2 půlkulatiny na vypodložení Výška 84 cm Materiál: Smrk/ Borovice Vakuotlaková...

Do týdne 
Kód: 128/120
Dřevěný kompostér – jednokomorový  Dřevěný kompostér
Dřevěný kompostér – jednokomorový Dřevěný kompostér
od 3 285 Kč / ks

Dodáváno v rozloženém stavu Frézovaný povrch Průměr kulatiny 8 cm 32 palisád a 2 půlkulatiny na vypodložení Výška 84 cm Materiál: Smrk Vakuotlaková impregnace:...

Skladem 
Kód: 125/120
2 položek celkem

Zahradní dřevěné kompostéry mají mnoho výhod. Pomáhají vám šetřit peníze, že nemusíte kupovat hnojiva ani vyvážet bioodpad. Přispívají k ochraně životního prostředí, protože snižují množství odpadu, které končí na skládkách nebo ve spalovnách. Dřevěné kompostéry zlepšují kvalitu půdy, protože dodávají živiny, zvyšují její propustnost a podporují biologickou aktivitu.

 

Dřevěné kompostéry

Navštivte naši fotogalerii