ℹ Informace k otevírací době našich prodejen přes Vánoce najdete v Aktualitách

Kotec pro psa

Pokud máte psa, který potřebuje svůj vlastní prostor na vaší zahradě, pak byste měli zvážit pořídit mu kotec pro psa, které je bezpečný, pohodlný a odolný. Náš kotec pro psa je být vyroben z dřevěné konstrukce a pevné sítě, což chrání vašeho psa před nežádoucími návštěvníky a brání mu útěku :) Náš kotec pro psa si můžete navrhnout sami a vybrat si z různých rozměrů, tvarů a barev střechy, které se hodí k vaší zahradě a osobnosti vašeho psa. Kotec pro psa je vybaven podlahou, střechou, v případě Vašeho zájmu také psí boudou, svody a podobně. Kotec pro psa si objednejte ještě dnes a dopřejte svému psu komfort a radost.

Důležité informace ke kotcům pro psa: 

  • Veškeré typy kotců pro psa níže realizujeme přesně podle Vašich požadavků, na míru. Objednáním produktu přes tlačítko „Zeptat se“ (najdete po rozkliknutí obrázku) provedeme nacenění dle zadaných údajů. V případě doplňujících informací Vás budeme kontaktovat.  
  • Ceny zde uvedené jsou pouze orientační!  
  • Pokud jste si z fotografií nevybrali, nezoufejte. Pomůžeme Vám navrhnout vlastní kotec pro psa dle Vašich představ a potřeb Vašich mazlíčků.

V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu (nejen) ke psím kotcům, nás můžete také kontaktovat na telefonním čísle 605 29 16 17. 

Psí kotec – A
Psí kotec – A
54 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky: půdorysný rozměr; dlažba: vlastní/naše podlahovice; oplechování střechy; svody;...

Individuální nabídka 
Kód: 323
Psí kotec – B
Psí kotec – B
69 000 Kč / ks

DVOJKOTEC, či jiný atyp Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky: půdorysný rozměr dlažba: vlastní/naše podlahovice...

Individuální nabídka 
Kód: 326
2 položek celkem