Kotec pro psa

Pokud máte psa, který potřebuje svůj vlastní prostor na vaší zahradě, pak byste měli zvážit pořídit mu kotec pro psa, které je bezpečný, pohodlný a odolný. Náš kotec pro psa je být vyroben z dřevěné konstrukce a pevné sítě, což chrání vašeho psa před nežádoucími návštěvníky a brání mu útěku :) Náš kotec pro psa si můžete navrhnout sami a vybrat si z různých rozměrů, tvarů a barev střechy, které se hodí k vaší zahradě a osobnosti vašeho psa. Kotec pro psa je vybaven podlahou, střechou, v případě Vašeho zájmu také psí boudou, svody a podobně. Kotec pro psa si objednejte ještě dnes a dopřejte svému psu komfort a radost.

Důležité informace ke kotcům pro psa: 

  • Veškeré typy kotců pro psa níže realizujeme přesně podle Vašich požadavků, na míru. Objednáním produktu přes tlačítko „Zeptat se“ (najdete po rozkliknutí obrázku) provedeme nacenění dle zadaných údajů. V případě doplňujících informací Vás budeme kontaktovat.  
  • Ceny zde uvedené jsou pouze orientační!  
  • Pokud jste si z fotografií nevybrali, nezoufejte. Pomůžeme Vám navrhnout vlastní kotec pro psa dle Vašich představ a potřeb Vašich mazlíčků.

V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu (nejen) ke psím kotcům, nás můžete také kontaktovat na telefonním čísle 605 29 16 17. 

Kotec pro psa

Navštivte naši fotogalerii

Dvojitý kotec pro psy
Kotec pro psy – B Kotec pro psy
105 000 Kč / ks

Cena je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky. Děkujeme.

Individuální nabídka 
Kód: 326
Psí kotec – A  Psí kotec
Psí kotec – A Psí kotec
54 000 Kč / ks

Cena za psí kotec je pouze orientační, přes tlačítko „Zeptat se“ nám sdělte Vaše požadavky. Děkujeme.

Individuální nabídka 
Kód: 323
2 položek celkem