Realizace

Půlkuláčový plot s brankou a bránou

Realizace plotu z půlkulatých plotovek na Valašsku, květen 2024

Půlkuláčový plot se zkosenými plotovkami byl stavěn jako nové oplocení bez demontáže původního. Součástí montáže byla také realizace 2 dvoukřídlých bran a 1 branky. Plotové díly byly navíc usazeny mezi dřevěné hranolové sloupy terasy u domu.

 

 

Fošnový plot na kulatých sloupcích

Realizace levnější varianty fošnového plotu koncem března 2024, okres Opava

Fošnový plot o výšce 180 cm dovolí použití až 4 fošní v jednom poli. Tato varianta plotu je oproti přiznaným hranolovým sloupkům levnější, jsou totiž použity kulaté plotové sloupky. Součástí realizace bylo také zhotovení kovového rámu na dvoukřídlovou bránu s osazením fošen ve stejném provedení.  Orientační ceny plotových dílů jsou k nalezení na našem e-shopu.

 

Fošnový plot s vjezdovou bránou

Realizace fošnového plotu a vjezdové brány, okres Trutnov

Montáž oplocení z impregnovaných nesámovaných fošen, které jsou na hranolový sloupek upevněny pomocí úhelníků. Mezi sloupky je mezera 2,5 metru, v jednom plotovém poli jsou 2 ráhna a výška plotu je 120 cm. Plotové sloupky rozměru 14×14 cm jsou kotveny do ocelových špic 12×12 cm, protože jsou opatřeny čepem pro příjemnější vzhled. Zároveň byla kromě malé branky provedena montáž velké vjezdové brány na stávající kovovou konstrukci.

Půlkuláčový plot ze zkosených plotovek

Realizace byla dokončena koncem listopadu 2023, Valašsko 

Jedná se o plot z půlkulatých plotovek se zkoseným zakončením. Kotvení probíhá do ocelových špic, plotové díly jsou přidělány na kulatých plotových sloupcích o průměru 12 cm. Součástí realizace je také brána a branky ve stejném provedení. Jednotlivé plotové dílce jsou k objednání na našem e-shopu.

Plot a ohrada z půlkulatiny

Realizace půlkuláčové ohrady s napojením na plot z půlkulatých plotovek, okres Kroměříž

Montáž ohrady z půlkulatiny (3 řady ráhen) s napojením na půlkuláčový plot ve výšce 120 cm. Realizace byla dokončena v polovině listopadu, součástí je jedna branka.

Nahoru
8 položek celkem