Realizace

Fošnový plot s vjezdovou bránou

Realizace fošnového plotu a vjezdové brány, okres Trutnov

Montáž oplocení z impregnovaných nesámovaných fošen, které jsou na hranolový sloupek upevněny pomocí úhelníků. Mezi sloupky je mezera 2,5 metru, v jednom plotovém poli jsou 2 ráhna a výška plotu je 120 cm. Plotové sloupky rozměru 14×14 cm jsou kotveny do ocelových špic 12×12 cm, protože jsou opatřeny čepem pro příjemnější vzhled. Zároveň byla kromě malé branky provedena montáž velké vjezdové brány na stávající kovovou konstrukci.

Půlkuláčový plot ze zkosených plotovek

Realizace byla dokončena koncem listopadu 2023, Valašsko 

Jedná se o plot z půlkulatých plotovek se zkoseným zakončením. Kotvení probíhá do ocelových špic, plotové díly jsou přidělány na kulatých plotových sloupcích o průměru 12 cm. Součástí realizace je také brána a branky ve stejném provedení. Jednotlivé plotové dílce jsou k objednání na našem e-shopu.

Plot a ohrada z půlkulatiny

Realizace půlkuláčové ohrady s napojením na plot z půlkulatých plotovek, okres Kroměříž

Montáž ohrady z půlkulatiny (3 řady ráhen) s napojením na půlkuláčový plot ve výšce 120 cm. Realizace byla dokončena v polovině listopadu, součástí je jedna branka.

Půlkuláčová ohrada, 2 řady ráhen

Realizace byla dokončena začátkem října 2023, jižní Čechy

Montáž jednoduché konstrukce ohrady z půlkulatých ráhen. V jednom 2,5metrovém poli jsou 2 ráhna uchycena na kulaté plotové sloupky. Kotvení probíhá do ocelových žárově zinkovaných špic, součástí realizace je také brána v odpovídajícím provedení s ohradou. Více informací najdete přímo u produktu půlkuláčová ohrada. Máte-li zájem o provedení montáže, neváhejte nám napsat.

Lovecký plot s brankou

Realizace byla dokončena v září 2023, Olomoucký kraj

Montáž loveckého plotu s fazetovanými plotovkami. Výška plotu je 120 cm, plotové dílce jsou upevněny na půlkuláčová ráhna. Součástí montáže je také branka. Více informací najdete přímo u produktu na našem e-shopu.

Nahoru
6 položek celkem