Díky státnímu svátku (Den české státnosti) a následnému pátečnímu volnu budou Vaše objednávky vyřízeny v prvním říjnovém týdnu. Děkujeme za pochopení.
Kód: 152/100 152/120 152/150 Zvolte variantu

Pole z hoblovaných latí

1 390 Kč / ks 1 485 Kč / ks 1 535 Kč / ks od 1 390 Kč / ks
Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Vakuotlaková impregnace: světle hnědý odstín
  • Hoblované plotovky o šířce 9 cm
  • Délka plotového pole: 200 cm
  • Ukončení plotovek: do oblouku
  • Frézovaný povrch
  • Materiál: Smrk/ Borovice

Plotové dílce rovné

Dřevěný plotový díl je spojován vruty. Slouží k oplocení rovných pozemků, jako výplně mezi vyzděné pilíře nebo sloupky. Nelze použít na svažitý terén (tvar je neměnný), v tomto případě doporučujeme nakoupit polotovary.

Dřevěné plotové dílce jsou tlakově impregnovány, určeny pro venkovní použití. Plotovky mají sraženou hranu z jedné strany. Při objednávce většího množství (nad 50 ks) lze vyrobit i atypické rozměry (výška a síla plotovek, délka plotového pole), v jiném případě je možnost objednání jednotlivých částí nutných pro výrobu plotového pole.

Rozpis materiálu v případě 1 pole po 2 metrech:  

 POZOR! Tento typ plotového dílce se prodává s jedním sloupkem – pokud chcete pouze 1 plotové pole, musíte si navíc dokoupit samostatný sloupek vč. kotvení k zakončení plotu.

V případě, že si nevíte rady nebo máte zájem o celkovou kalkulaci s dodáním materiálu včetně montáže, prosím kontaktujte nás