Díky státnímu svátku (Den české státnosti) a následnému pátečnímu volnu budou Vaše objednávky vyřízeny v prvním říjnovém týdnu. Děkujeme za pochopení.
Kód: 71/150 71/180 Zvolte variantu

Dřevěná zástěna Krista – horní oblouk, kombinovaná

3 285 Kč / ks 3 615 Kč / ks od 3 285 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Vakuotlaková impregnace: světle hnědý odstín
  • Rám rovný do oblouku (výše je bez oblouku)
  • Kombinovaný výplet
  • Hoblovaný povrch
  • Materiál: Smrk/Borovice
  • Dodání: 2–4 týdny

Dřevěná plotová zástěna Krista – horní oblouk, kombinovaná

Při výšce 150 cm se jedná o plné lamely do výšky 103 cm.

Při výšce 180 cm se jedná o plné lamely do výšky 133 cm.

Dřevěná plotová zástěna je vyrobena ze smrkového dřeva a skvěle se hodí na zahradu. Plotová zástěna má příjemný vzhled a zcela může nahradit i účel plotu na hranici pozemku se sousedem v případě, že chcete zamezit viditelnost u bazénu či vytvořit zátiší na terase s popínavými rostlinami. Dřevěné plotové zástěny jsou tlakově impregnované BOCHEMIT FORTE PROFI – světle hnědý odstín, který je neškodný vůči rostlinám a travním porostům.

Dřevěné plotové zástěny

V případě zájmu o dřevěné plotové zástěny jsme schopni nabídnout i atypické provedení. Veškeré atypy naceňujeme zvlášť, buďto zašlete dotaz nebo nás kontaktujte telefonicky.

Plotové zástěny – montáž

V případě, že plotové zástěny chcete instalovat do volného prostranství je zapotřebí kotevních prvků zejména špic do země a hranolových sloupků, které nabízíme (vizte Související). Strany zástěny se pak uchytí na dřevěný sloupek vruty či jiným způsobem.