Díky státnímu svátku (Den české státnosti) a následnému pátečnímu volnu budou Vaše objednávky vyřízeny v prvním říjnovém týdnu. Děkujeme za pochopení.
Kód: 77/150 77/180 Zvolte variantu

Dřevěná zástěna Klaudie – rovná, mříž diagonála

1 735 Kč / ks 2 185 Kč / ks od 1 735 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Vakuotlaková impregnace: světle hnědý odstín
  • Rám rovný
  • Diagonální provední
  • Hoblovaný povrch
  • Materiál: Smrk/Borovice

Dřevěná zástěna Klaudie – rovná, mříž diagonála

Dřevěné zástěny jsou vyrobeny ze smrkového dřeva a skvěle se hodí na zahradu. Dřevěné zástěny mají příjemný vzhled a zcela můžou nahradit i účel plotu na hranici pozemku se sousedem v případě, že chcete zamezit viditelnost u bazénu či vytvořit zátiší na terase s popínavými rostlinami. Dřevěné zástěny jsou tlakově impregnované přípravkem BOCHEMIT FORTE PROFI - světle hnědý odstín, který je neškodný vůči rostlinám a travním porostům.

Dřevěné zástěny

Dřevěné zástěny jsme schopni nabídnout i v atypickém provedení. Veškeré atypy naceňujeme zvlášť, buďto zašlete dotaz nebo nás kontaktujte telefonicky: Jaroslav Kocurek tel. 605 291 617, e-mail info@fredos.cz

Dřevěné zástěny - montáž

V případě, že dřevěné zástěny chcete instalovat do volného prostranství je zapotřebí kotevních prvků, zejména špic do země, a hranolových sloupků, které nabízíme níže. Strany zástěny se pak uchytí na dřevěný sloupek vruty nebo jiným způsobem.