Díky státnímu svátku (Den české státnosti) a následnému pátečnímu volnu budou Vaše objednávky vyřízeny v prvním říjnovém týdnu. Děkujeme za pochopení.
Kód: 80/150 80/180 Zvolte variantu

Dřevěná zástěna Klaudie – rovná, plná lamelová

2 485 Kč / ks 2 823 Kč / ks od 2 485 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Vakuotlaková impregnace: světle hnědý odstín
  • Rám rovný
  • Proplétané lamely
  • Hoblovaný povrch
  • Materiál: Smrk/Borovice
  • Dodání: 2–4 týdny

Dřevěná zahradní zástěna Klaudie – rovná, plná lamelová

Zahradní zástěny jsou vyrobeny ze smrkového dřeva a do zahrady se skvěle hodí. Zahradní zástěny mají příjemný vzhled a zcela můžou nahradit i účel plotu na hranici pozemku se sousedem v případě, že chcete zamezit viditelnost u bazénu či vytvořit zátiší na terase s popínavými rostlinami. Zahradní zástěny jsou tlakově impregnované přípravkem  BOCHEMIT FORTE PROFI - světle hnědý odstín, který je neškodný vůči rostlinám a travním porostům.

Zástěny  na zahradu

V případě zájmu o zahradní zástěny jsme schopni nabídnout i atypické provedení. Veškeré atypy naceňujeme zvlášť, buďto zašlete dotaz nebo nás kontaktujte telefonicky.

Zahradní zástěny – montáž

V případě, že zahradní zástěny chcete instalovat do volného prostranství, je zapotřebí kotevních prvků – zejména špic do země – a hranolových sloupků, které nabízíme (vizte Související). Strany zástěny se pak uchytí na dřevěný sloupek vruty nebo jiným způsobem.